Movies
Ratings
138
The Change-UpRated ★ 3.5
Grown UpsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Mike and Dave Need Wedding DatesRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.5
21 & OverRated ★ 4.0
Mr. RightRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5