Titles you rated
A Letter to MomoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0- WonderlandRated ★ 1.0
If OnlyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
In Our PrimeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0