Movies
Ratings
90
Worst WomanRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0