Titles you rated
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Woman of the HourRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
May the Devil Take YouRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
AntebellumRated ★ 2.5
The Solitary GourmetRated ★ 2.5
No Way UpRated ★ 1.5
RampageRated ★ 2.0