Titles you rated
Crows Zero IIRated ★ 1.0
Rough CutRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0