Titles you rated
Primal FearRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0