Titles you rated
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 2.0
The RockRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 1.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Terminator GenisysRated ★ 0.5
AliensRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0