Movies
Ratings
258
The SuspectRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Death SentenceRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
The CraziesRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0