Movies
Ratings
201
Your Lie in AprilRated ★ 1.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
BurntRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside meRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.5
The VillagersRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 2.5
Never Let Me GoRated ★ 3.5- AsahinaguRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0