Movies
Ratings
81
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
We're the MillersRated ★ 4.5
This Is the EndRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 0.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5