Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MeanderRated ★ 2.0
ShuttleRated ★ 2.0
BreakdownRated ★ 3.5
HushRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5
Break OutRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 2.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Shark: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5