Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Saw 3DRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
QuickRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5