Movies
Ratings
425
A MuseRated ★ 2.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 0.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
2012Rated ★ 2.5
MoanaRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0