Titles you rated
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 1.5
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 0.5
Memento MoriRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 0.5
DeadpoolRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 4.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Romeo + JulietRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0