Titles you rated
UsRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
Conduct ZeroRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0