Titles you rated
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 0.5
The PianoRated ★ 3.0
HugoRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5- Mr. CowperRated ★ 3.0
- 미안해하지 않았으면 좋겠어Rated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
CallRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0