Movies
Ratings
100
Love 911Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0