Movies
Ratings
1059
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
Bravo, My LifeRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
A Serious ManRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
I ConfessRated ★ 4.0
DriveRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0