Movies
Ratings
144
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 3.0
HerculesRated ★ 3.0
The Swan PrincessRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HopeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
ActressesRated ★ 1.0