Movies
Ratings
76
Batman BeginsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0