Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
DerailedRated ★ 0.5
BladeRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
PushRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0