Movies
Ratings
328
I, RobotRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.5- Hide N SeekRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 1.5
ColombianaRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0