Titles you rated
Red CliffRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0