Titles you rated
The Sound of MusicRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
PunchRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0