Movies
Ratings
51
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Mother!Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
OasisRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
GravityRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0