Titles you rated
 Live TVRated ★ 2.0 Live TVRated ★ 2.0
 FragtimeRated ★ 0.5 FragtimeRated ★ 0.5
 Beauty WaterRated ★ 5.0 Beauty WaterRated ★ 5.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 0.5
 6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 2.0 6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 2.0
 Summer WarsRated ★ 3.0 Summer WarsRated ★ 3.0
 Shutter IslandRated ★ 5.0 Shutter IslandRated ★ 5.0
 PsychoRated ★ 1.0 PsychoRated ★ 1.0
 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0 Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
 Decision to LeaveRated ★ 5.0 Decision to LeaveRated ★ 5.0
 The HandmaidenRated ★ 5.0 The HandmaidenRated ★ 5.0
 The Truman ShowRated ★ 5.0 The Truman ShowRated ★ 5.0
 I Feel PrettyRated ★ 5.0 I Feel PrettyRated ★ 5.0
 OldboyRated ★ 5.0 OldboyRated ★ 5.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
 Fight ClubRated ★ 5.0 Fight ClubRated ★ 5.0
 SnowpiercerRated ★ 3.0 SnowpiercerRated ★ 3.0
 Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0 Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
 Moonlit WinterRated ★ 4.5 Moonlit WinterRated ★ 4.5
 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5 A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5