Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
August RushRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0