Movies
Ratings
161
Forbidden DreamRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0