Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Judge DreddRated ★ 3.0
The VowRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 2.0
TremorsRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Scary Movie 3Rated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 4.0