Movies
Ratings
296
The Lucky OneRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 2.0
The HangoverRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.0
South BoundRated ★ 2.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 1.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 2.0
Il MareRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0