Titles you rated
Die Another DayRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
ManiacRated ★ 2.0
SpyRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
LucyRated ★ 2.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0