Titles you rated
CasablancaRated ★ 3.5
VertigoRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
In Front of Your FaceRated ★ 3.5
Three FacesRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
BenedettaRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 3.5
SuspiriaRated ★ 4.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0