Titles you rated
#AliveRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 3.5
BedazzledRated ★ 3.5