Movies
Ratings
64
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 1.0- ザ・タイタニックRated ★ 1.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Santa BarbaraRated ★ 1.0
LimitlessRated ★ 1.0