Movies
Ratings
147
RiddickRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Man in LoveRated ★ 4.0