Movies
Ratings
104
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
1408Rated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 3.5