Titles you rated
VenomRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
PawnRated ★ 5.0
The GrinchRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 5.0
PixelsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 4.0