Titles you rated
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
FluRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0