Titles you rated
On Your MarkRated ★ 4.0
The Number 23Rated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0