Movies
Ratings
290
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.5