Titles you rated
FrozenRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 4.0
Meet the RobinsonsRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A Cat in ParisRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0