Movies
Ratings
305
The Dawn WallRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 3.5
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 0.5
The MediumRated ★ 1.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
JudyRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0