Titles you rated
The MasterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.0
JaneRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
As Tears Go ByRated ★ 2.0
The Night OwlRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5
Plum BlossomRated ★ 2.0