Titles you rated
No Country for Old MenRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5