Movies
Ratings
654
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.5
Wedding DressRated ★ 4.0
Mulan IIRated ★ 4.0- Tears of AfricaRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Peter PanRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
StreetDance 2Rated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0