Movies
Ratings
165
[REC]²Rated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0