Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
TakenRated ★ 0.5
Sister ActRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5