Titles you rated
Man of SteelRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.5
The SpongeBob Movie: Sponge Out of WaterRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Me and the Space PrincessRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0