Movies
Ratings
154
OblivionRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5