Titles you rated
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5